Online vzdělávání Selflearning

Selflearning vám formou online vzdělávání umožňuje sledovat nejnovější trendy v oblasti osobního a manažerského rozvoje, obchodu, marketingu a stimuluje Vás k lepším výsledkům.

Selflearning
Průběžně sledujete trendy a vývoj v oblastech, které vás zajímají
Získáváte návody a tipy, které jsou ihned využitelné v praxi
Vzdělávat se můžete na pracovišti i z domova

Vyzkoušejte si pro sebe i vaše zaměstnance online vzdělávací službu Selflearning na měsíc zdarma a poté s 50% slevou. Akce platí do konce srpna 2020.

Pro hasiče, zaměstnance policie ČR, zdravotníky, pečovatelskou službu a zaměstnance nemocnic zdarma až do konce roku 2020.  

Pokud si přejete aktivovat verzi zdarma do konce roku 2020 pro výše uvedené skupiny zaměstnanců (hasiče, zaměstnance policie ČR, zdravotníky, pečovatelskou službu a zaměstnance nemocnic), prosíme, uveďte toto při vaší registraci či komunikaci s helpdeskem. Verze zdarma bude vám a vašim kolegům automaticky nastavena až do konce roku 2020.

Co je to Selflearning?

Selflearning je služba pro online vzdělávání, která vám umožňuje snadno a rychle sledovat nejnovější trendy v oblasti profesního i osobního rozvoje a stimuluje vás k lepším výsledkům. Pomáhá tak zvyšovat vaši hodnotu v rámci organizace, kolektivu, rodiny i trhu práce. Další informace naleznete v popisu služby Selflearning a v ceníku.  

Máme pro vás připravenou ukázkovou variantu na měsíc zdarma. Zaregistrujte se prosím zde, zašleme vám přístupové údaje.

V případě jakýchkoliv otázek ohledně služby Selflearning nebo pro osobní prezentaci služby u vás kontaktujte naši HELPLINE na tel. +420 222 744 111 nebo +420 736 700 918 či emailem info@selflearning.cz

Výhody Selflearningu

Podívejte se na video, které vás seznámí s výhodami služby Selflearning.

Reference klientů

Ukázka vzdělávacích článků

Selflearning za poslední měsíc přinesl 106 vzdělávacích článků. Na ukázku vybíráme následující:

7 taktik, jak na virtuální prodej

Ještě před pandemii koronaviru začala řada firem přecházet na prodej přes…

Být (s) perfekcionistou je utrpení

Snaha o dokonalost bývá oslavována jako ctnost. Dokonalost je to, co nás…